Meble gabinetoweMeble pracowniczeRecepcjeSale konferencyjne i szkoleniowe Meble hoteloweMeble nietypoweKrzesła i foteleMeble metalowe

O tym, że................ nie uda się wyposażyć pomieszczeń użyteczności publicznej bez krzeseł i foteli wiedzą wszyscy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty czołowych producentów tej branży.
- – Dbałość o ergonomię, wysoka jakość, oryginalne wzornictwo i bogaty wybór opcji wykończenia, to podstawowe cechy produktów firmy Profi m. W ofercie dostępne są fotele i krzesła biurowe, krzesła konferencyjne, zestawy siedzisk oraz siedziska do recepcji. Więcej szczegółów na stronie producenta.
- Nowy Styl to czołowy producent tej branży. Obok krzeseł i foteli biurowych w ofercie znajdziecie Państwo krzesła kawiarniane, hockery, stoły itp. Wysoka jakość przy dostępnej cenie z zachowaniem wymogów ergonomii to podstawowe cechy produktów tej firmy. Szczegóły na stronie producenta.
- - Firma BEJOT za jeden z priorytetów swojej działalności uznaje produkcję krzeseł biurowych zgodnych z wymogami ergonomii. Dzięki przemyślanym i zaprojektowanym z myślą o zdrowiu i wygodzie klientów rozwiązaniom konstrukcyjnym oraz bogatemu wyposażeniu użytkownik ma możliwość dopasowania krzesła do swoich indywidualnych wymiarów ciała, specyfiki pracy i upodobań. Więcej informacji na stronie producenta.
Swoistym wyzwaniem wydaje się projektowanie siedzisk nietypowych – to także zdarza się nam wykonywać .